Niisutav DUO komplekt – šampoon (500 ml) ja palsam (500 ml)

48,00

Klientide suur lemmik – niisutav šampoon ja niisutav palsam nüüd saadaval 500ml suurustes. 

Esitleme teile juukseid ülimalt niisutavat ja tugevdavat duot, milles leiduvad rikkalikud toimeained muudavad juuksed terveks ja tugevaks, hästi niisutatuks ning maksimaalselt toidetuks.

Niisutav duo sisaldab:

– Niisutav šampoon 500ml

– Niisutav palsam 500ml

Laost otsas

Tootekood: EAMD0053 Kategooriad: , Sildid: , , , ,

Kirjeldus

Komplekti sisu:

NIISUTAV ŠAMPOON (500 ml) tagab juustele maksimaalse niisutuse samal ajal kaitstes juuste värvi tuhmumise eest ka kõige äärmuslikumates ilmastiku tingimustes. Nii nagu nahka, võib päike kahjustada ka peanahka ja juukseid – põhjustades juuste katkemist ja kuivust.
Hüdrolüüsitud nisu proteiinid niisutavad ja toidavad juust, tagades nendes niiskuse ka kõige kuumemate ilmadega. Ülim niisutav šampoon igas kliimas.

NIISUTAV PALSAM (500 ml) tagab juustele ülima niisutuse samal ajal kaitstes juuste värvi tuhmumise eest ka kõige äärmuslikumates ilmastiku tingimustes. Kuumad ja kuivad ilmad on üks peamisi põhjuseid, mis põhjustavad juuste murdumist ja kahjustusi. Avokaado õli, hüdrolüüsitud nisu proteiinid ja hüdrolüüsitud nisu tärklis parandavad ja kaitsevad juukseid kuivuse ning kuumast päikesest ja temperatuurist tingitud kahjustuste vastu.