Miks valida ELEVEN.COLOUR juuksevärvid?

ELEVEN Australia tootevalikust leiab lisaks täiuslikule juuksehoolduse liinile ka luksuslikud juuksevärvid. Meie värvid on ühtlasi: vegansõbralikud, parabeeni- ja sulfaadivabad, gluteeni- ja julmusevabad (cruelty-free), PPD -, resortsinooli – ja silikoonide vabad, sisaldavad kuni 95% ulatuses looduslikult saadud koostisosi ja juukseid taastavat Bond Repair Complex’i. Tundub põnev?

LIHTSUS, ÜLIM KAITSE, KIIRUS & RIKKALIK VÄRVIKAART on vaid mõned võtmesõnad, mis iseloomustavad meie juuksevärve. Pidades silmas kaubamärgi lihtsust, on ELEVEN Australia välja töötanud innovaatilised ja efektiivsed juuksevärvid, mida on ülimalt lihtne kasutada. ELEVEN.COLOUR sortimendis on omal kohal vedelad kergvärvid, kreemjad püsivärvid ja blondeerijad, mis sisaldsavad kuni 95% looduslikke koostisaineid, teiste seas hüdrolüüsitud hernevalku, orgaanilist põvalilleõli ja hüdrolüüsitud kinoad – need kõik tagavad juuste optimaalse niisutuse, läike ja loomuliku väljanägemise peale igat värviprotseduuri.

VEDELAD KERGVÄRVID on ammoniaagi-, parabeeni-, sulfaadi-, PPT-, gluteeni- ja julmusevabad. Meie kokke segatavate vedelate värvidega on võimalus luua naturaalseid, erksaid moevärve, külme tuhkjaid ja pehmeid pastelseid toone, mis kõik on vaid kokku segamise kaugusel. Olenemata sellest, et tegemist on kergvärviga, sobivad need ka imeliselt hallide juuste katmisel ja hajutamisel, jätmata juuste väljakasvamisel tugevat piirjoont. Samuti sobivad need imeliselt blondide juuste toonimisel pärast juuste blondeerimist. Põhivalikus üle 40 erineva vedela värvitooni.

Meie vedelaid kergvärve tutvustava põhjaliku kataloogiga saab tutvuda SIIN

“ELEVEN Australia vedelad kergvärvid on looduslikud ja ilma ebameeldiva ammoniaagi-aroomita, tulemus jääb loomulik ja särav.” – Kristi Pärn-Valdoja, ajakirja Säde peatoimetaja.

KREEMJAD PÜSIVÄRVID on vegansõbralikud, parabeeni ja sulfaadivabad, gluteeni- ja julmusevabad, PPD -, resortsinooli – ja silikoonide vabad. Valikus on üle 60 erineva värvitooni, mille omavahelisel segamisel saab luua veelgi rikkalikuma värvikaardi. Valikus on Ole 60 erineva värvitooni.

Meie püsivärve tutvustava põhjaliku kataloogiga saab tutvuda SIIN

Kõik ELEVEN Australia BLONDEERIMISPULBRID on tolmuvabad, gluteenivabad ja vegansõbralikud, sisaldades looduslikke koostisosi nagu hüdrolüüsitud hernevalk, orgaaniline päevalilleõli, hüdrolüüsitud kinoa, ahvileivapuu õli ja kreatiin. Kõik kolm blondeerimispulbrit võimaldavad juuksuritel tänu uuenduslikule ja arenenud tehnoloogiale maksimeerida salongisisest juuste helendamise teenust. Võtmesõnaks on BOND REPAIR COMPLEX juukseid taastav kompleks, mis koosneb intensiivsetest komponendist nagu hüdrolüüsitud hernevalk ja kreatiin. Kombinatsioon looduslikest koostisosadest ja naturaalsetest õlidest tagavad juustele usaldusväärse kaitse, taastades ja tugevdades juukseid seestpoolt väljapoole.

Saa rohkem teavet ELEVEN Australia COLOUR juuksevärvide kohta läbi meie virtuaalse abimehe Digi. See virtuaalne abimees on lihtsasti leitav igas seadmes ja vastab vaid loetud minutitega kõigile värve puudutavatele küsimustele & kõigis maailma keeltes! Saa vastused kõikidele oma küsimustele online aadressil elevenaustralia.com/colour

Oled juuksur ja soovid osa saada meie värvide maailmast? Leia endale meelepärane koolitus ja registreeri SIIN

ELEVEN AUSTRALIA VÄRVIDEGA ON VÕIMALIK ENDA JUUKSEID VÄRSKENDADA SALONGIDES ÜLE EESTI. Leia kõik meie värvidega töötavad salongid edasimüüjate alt kaardiotrsingust:

TALLINNAS: Minu Kallis Keha (Kalaranna tee 8/10), Tööstuse Salong (Vesilennuki 18), Intersalon (Mõisa 4), Extract Ilustuudio (Paadi tee 3), Veskimöldre Stuudio Ilusalong (Instituudi tee 132, Alliku), Rainbow Garage (Roosikrantsi 8b),

TARTUS: E.N Studio (Karl Ernst von Baeri 2)

PÄRNUS: La Playa ilusalong (Akadeemia tn 7)

HAAPSALUS: Studio No 4 ilusalong (Jaama 14)