ELEVEN Australia lugu

“Juuksehooldus ei pea olema keeruline, vaid see peab töötama”
– Loovjuht, JOEY SCANDIZZO

ELEVEN Australia loovjuht Joey Scandizzo on juuksestilist ja 11 salongi eestvedaja. Töötades salongides, fotosessioonidel ja moeetendustel, tundis ta vajadust toodete järele, mida nii tema kollektiiv kui ka kliendid lihtsalt mõistaksid.

Ühendades luksuslikud ja efektiivsed koostisosad omavahel üheselt mõistetavate ja lihtsasti kasutatavate toodetega, sündis ELEVEN Australia.

ELEVEN Australia on juuksebränd, mida iseloomustavad kõrge kvaliteet, juukse- ja nahasõbarlikkus, nooruslikkus, elujõud & vabadus. Tooted sisaldavad aktiivseid ja naturaalseid koostisaineid nagu avokaadoõli, siidi-aminohapped, hüluroonhape, orgaaniline argaaniaõli ning palju muid juustele imelist mõju avaldavaid toimeaineid! Kõik meie tooted on sulfaadi-,  parabeenide- ja julmuse vabad, sisaldades värvikaitset. Tootevalikust leiab ka vegansõbralikke ja gluteenivabu tooteid – teisisõnu leiab meie tootevalikust endale meelepäraseid tooteid ka kõige nõudlikumad kliendid. Juuksebrändina lähtume uskumusest, et juuksehooldus ei pea olema keeruline, vaid see peab toimima.

Pidades silmas kaubamärgi lihtsust, on ELEVEN Australia välja professionaalsetele juuksuritele välja töötanud ka innovaatilised ja efektiivsed vedelad kergvärvid, kreemjad püsivärvid ja blondeerijad, mida on ülimalt lihtne kasutada. Meie värvid on ühtlasi: vegansõbralikud, parabeeni ja sulfaadivabad, gluteeni- ja julmusevabad, PPD -, resortsinooli – ja silikoonide vabad, sisaldavad kuni 95% ulatuses looduslikult saadud koostisosi ja juukseid taastavat Bond Repair Complex’i. Tundub põnev? 


ELEVEN Australia loovjuhid Joey Scandizzo ja Andrew O’Toole