Soovime kõigi meie professionaalsete juuksuriteni tuua värskeimad trendid nii soengumoes, lõikuste tehnikates kui juuksevärvide maailmast. 
ELEVEN Australia on juuksebränd, mida iseloomustavad kõrge kvaliteet, juuksesõbralikkus, nooruslikkus, elujõud & vabadus. Kui soovid osa saada kõigest sellest põnevast ja harivast, mida ELEVEN juuksehoolduse tooted endas hõlmavad, siis soovitame alustada brändi tutvustavast tootekoolitusest ELEVEN PRODUCT.GO
ELEVEN Australia POP-UP soengukoolitused on ideaalne viis lihvida oma oskusi soengukunstis. Need kiired kuni 4. tunnised Hands-ON koolitused toovad alati osalejani värskeima soengumoe kolmes glamuurselt lihtsas stiilis –  OUT, PONY ja UP. Omalt poolt garanteerime, et omandatud oskused ja tehtud soengud on kerge viia sisse oma igapäeva salongitöösse.
Kui aga tunned, et vajad enesekindlust juukselõikuste vallas, soovitame piiluda meie POP-UP CUTTING lõikustehnikate koolitusi. Need toovad osalejateni trendikaid lõikused ja jagavad põnevaid nippe, mida saab oma igapäeva juuksuritöös koheselt praktikasse rakendada.
Tõelistele värvikunstnikele mõeldes on ELEVEN Australia välja töötanud kolmest tasemest koosneva värviakadeemia – BONDY Bronze, BYRON Silver & ULURU Gold level.
BONDY Bronze level avab ukse ELEVEN.COLOUR värvide maailma. Alustades põhjalikest teoreetilistest teadmistest, liigutakse sellel kahe-asmtelisel kursusel järk-järgult aina praktilisemate oskusteni. Õppides värve õigesti formuleerima vastavalt klientide soovidele ja vajadustele, kasvab ka juuksuri enesekindlus värvidega töötamisel. Omandatu tulemusel valmib rikkalik värviteenuste portfoolio, mis aitab pakkuda klientidele visuaalset valikuvõimalust. Selles koolitusblokis piilutakse ka sotsiaalmeedia võimalustesse ja loomesse, mis aitab tuua välja juuksuri isikupära.
BYRON Silver level viib osalejad sügavuti juuste bioloogiasse. Sellel kolmeastmelisel kursusel kesendume värvikorrektuuridele, põhjalikule kliendi konsultatsioonile ja astume piiridest välja, lastes fantaasial lennata. Koolitused kasvatavad enesekindlust töötamisel erinevates värvitehnikates, värvi paigutuses, balayage, rootshadow & colormelting. Loome hetkel trendikaid värivtulemusi. See on vaieldamatult põnev koolituste blokk juuksurile, kes võtab värvimist kirega ning soovib täiustada oma oskusi.
ULURU Gold level läbides saab sinust master colorist! See koolituste blokk aitab sul mõelda kastist välja ja luua kreatiivseid lõpptulemusi. Õpetab pildistama oma loomingut fotostuudios. Lõputunnistus on oma loomingu esitus. Stay tuned. Info saabub peagi!

Kategooriad