Eesti parimaks juuksuriks nomineeritud Getter-Heleen Aron alustas koostööd ELEVEN Australiaga

Haapsalus on avanud uksed uus ja stiilne STUDIO No 4 ilusalong, kelle perenaine Getter-Heleen Aron nomineeriti Eesti üheks parimaks juuksuriks. Salong on ühtlasi ka esimene ja ainus ELEVEN Australia ametlik koostööpartner Haapsalus.

Tradehouse tunnustas 2023. aasta silmapaistvamaid ilutegijaid, kuhu 2023 aastal esitati rekordiliselt klientide poolt 4253 nominatsiooni 12 kategoorias. Üheks silmapaistvaks ilutegijaks nende seast oli juuksur-stilist Getter-Heleen Aron, kes alustas hiljuti koostööd ELEVEN Australia kaubamärgiga oma uues & värskelt avatud salongis. Lisaks rikkalikule juuksehooldus- ja viimistlustoodete sortimendile on salongis esindatud ka meie täiuslik juuksevärvide kollektsioon.

Meie ELEVEN Australia perel on siiralt suur rõõm ja au teha koostööd niivõrd võimeka juuksuriga. Tunnustuse saamine näitab kahtlemata Getteri võimekust areneda, kohaneda ja võita klientide usaldus. Lisaks soojale ja naerusuiselt südamlikule vastuvõtule on tema suurimaks trumbiks kahtlemata ka oma klientide soovide mõistmine.

STUDIO No 4 ilusalongi leiate Haapsalust, aadressilt Jaama 14-3 / Tel: 5665 9459 / E-mail: getteraron@gmail.com