UUS Miracle Hair Treatment limiteeritud kollektsioon 2023

Eleven Australia üllatab oma sõpru taaskord! Vahvaks traditsiooniks on saanud Miracle Hair Treatment limiteeritud väljaanded, mis ikka ilmuvad aastast aastasse. Kui eelmisel korral sai nautida Rose Gold edition versiooni, mis lausa sulas ära suure nõudluse järel, siis nüüd tuldi välja lausa kolme erineva disainiga! Pommuudiseks on limiteeritud Miracle juuksehoolduskreemi suurus, mis on paisunud tervelt 40%! 

Ülemaailmse konkursi järel, kus osaleti uue limiteeritud kollektsiooni loomisel pea kolmekümnest riigist, tuli kolm võitjat. Just need kolm võidudisaini nüüd kaunistavadki meie limiteeritud kollektsiooni.  

 

Nagu ikka, Miracle juuksehooldus rõõmustab meid oma tuntud 11 omadusega. See lisab sära, siledust ja pehmust; eemaldab kahu ja lendlevad juuksekarvad, niisutab, tugevdab habrast juust, hoiab era katkevaid juukseotsi, kaitseb juust kuuma töötlemise ajal, lisab juustele kergust ja loomulikku volüümi, taastab kuiva ja kahjustatud juust, sisaldab UVA ja UVB kaitset, kaitseb juukseid tuhmumise eest. Lisaks, on Miracle juuksehooldus pusadevastane ja lisab juustele hallatavust. Tõeline ime!

Milline eriväljaandest kõnetab sind kõige rohkem? Kliki allpool toote peale, mis viib sind E-POODIAvasta meie e-poes uus Miracle juuksehoolduskreem limiteeritud kollektsioon ja vali endale meelepärane disain. Hind on magusalt sama, kuid toodet on 40% rohkem!