ELEVEN.COLOUR Bondy Bronze level 2 värvikoolitus

120,00

ELEVEN.COLOUR BONDY Bonze level 2 koolitusel rakendame senise värviteooria praktikasse ja täiustame oma teadmisi ELEVEN värvidest veelgi sügavamalt. Keskendume signatuurvärvile, õpime ELEVENi lähenemist hallide & blondide juuste katmisel, hajutamisel ja esile toomisel. Teeme vahet glossimisel ja toonimisel. Saame teadlikuks, kuidas luua ekspress-teenusena loomulik ja värske värv. Lisaks praktilistele teadmistele ja oskustele õpime sisu loomist ka sotsiaalmeedias, et oma enda brändi ja nime juuksurina kasvatada. Praktilises osas töötame modellidel, kinnitades omandatud teadmisi.


Osalemise eeldus: läbinud BONDY Bronze level 1 koolituse
Maksimaalne osalejate arv: 6 osalejat
Koolituse kestus: 6h
Tootekood: EDU-BRONZE-2 Kategooria: Sildid: ,

Kirjeldus

Tõelistele värvikunstnikele mõeldes on ELEVEN Australia välja töötanud kolmest tasemest koosneva värviakadeemia – BONDY Bronze, BYRON Silver & ULURU Gold level.
BONDY Bronze level avab sulle ukse ELEVEN.COLOUR värvide maailma. Alustades põhjalikest teoreetilistest teadmistest, liigutakse sellel kahe-asmtelisel kursusel järk-järgult aina praktilisemate oskusteni. Õppides värve õigesti formuleerima vastavalt klientide soovidele ja vajadustele, kasvab ka juuksuri enesekindlus värvidega töötamisel. Omandatu tulemusel valmib rikkalik värviteenuste portfoolio, mis aitab pakkuda klientidele visuaalset valikuvõimalust. Selles koolitusblokis piilutakse ka sotsiaalmeedia võimalustesse ja loomesse, mis aitab tuua välja juuksuri isikupära. Tunnistuse saamiseks tuleb läbi käia mõlemad 2 levelit.

Hinnas sisalduvad:
  • Koolitusmaterjalid
  • Värvisalkude raamat
  • Lõuna & joogid

Lisainfo

Kuupäev

9.05.2024 kell 11.00-17.00, 16.07.2024 kell 11.00-17.00

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “ELEVEN.COLOUR Bondy Bronze level 2 värvikoolitus”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga