Volüümi & Tekstuuri TRIO

56,00

Volüümi & Tekstuuri TRIO pärineb meie uuest värvikast botaanika kollektsioonist ja sisaldab endas kolme toodet: Volüümi šampooni 300ml, Volüümi palsamit 300ml ja Volüümi lisavat tekstuurispreid 200ml. Komplektiga tuleb alati üks soetatud kolmest tootest tasuta kingitusena!

Toodete väärtus eraldi soetades 78€

Laos

Tootekood: ELED123 Kategooria: Sildid: , ,

Kirjeldus

VOLÜÜMIŠAMPOON ja VOLÜÜMIPALSAM sisaldavad looduslikke proteiine, mis aitavad luua juustele rohkem kohevust ja volüümi. Kombinatsioon soja ja nisuvalkudest tungivad juukse struktuuri, muutes need tihedamaks ja täidlasemaks. Ideaalne šampoon peenetele juustele või kõigile, kes soovivad volüümi boosti. 

VOLÜÜMI LISAV TEKSTUURISPREI on esimene omalaadne toode, kus on enneolematu tekstuuri saavutamiseks kombineeritud puuder ja vedelik. Seda unikaalset segu saab kasutada juurtest otsteni, sõltuvalt sellest, millist tulemust ihaldatakse saavutada. See on must-have viimistlustoode õhukestele ja keskmise paksusega juustele või kõigile, kes ihaldavad tekstuuri!


KUIDAS KASUTADA?

Kanda šampoon märgadele juustele, masseerida ja loputada välja. Korrata vastavalt vajadusele. Seejärel kanda palsam värskelt pestud juustele. Jätta juustesse 2-3 minutiks, loputada. Erilise volüümiboosti saavutamiseks loksutage Volüümi lisavat tekstuurispreid korralikult, aktiveerimaks selles sisalduv pulber. Seejärel pihustada toodet kuhu vaja, et saavutada soovitud volüüm ja tekstuur.

Sulle võib meeldida ka…