11 Põhjust, miks valida ELEVEN Australia

ELEVEN Australia on juukse- ja elustiilibränd, mis püüdleb parema, jätkusuutlikuma ja keskkonnasäästlikuma maailma suunas. On mitmeid põhjusi, miks valida oma igapäeva juuksehoolduse rutiiniks just meie tooted. Mis need täpsemalt on?

#1 LIHTSUS – meie pakendid on kõigile üheselt mõistetavad ja tooted nende sees teevad täpselt seda mida lubavad! Meie pakendid on tunnustatud mitmete auhindadega ka rahvusvaliselt. Juuksehooldus ei pea olema keeruline, vaid see peab toimima!

#2 LOODUSLIKUD TOIMEAINED – nautige aktiivseid koostisosi nagu avokaadoõli, hüaluroonhape, siidi-aminohapped ja orgaaniline argaaniaõli ning paljude teiste imeliste toimeainete mõju teie juustele. Isegi meie juuksevärvid sisaldavad kuni 94% looduslikke koostisosi.

#3 Valikust leiab VEGANSÕBRALIKKE ja GLUTEENIVABASID tooteid. Teisisõnu leiavad endale meelepäraseid tooteid ka kõige nõudlikumad kliendid.

#4 PARABEENI & SULFAADIVABA koostis, mis aitab vähendada naha tundlikkust ja ärritusi. Kõik meie tooted on sufaadi ja parabeenide vabad.

#5 JULMUSEVABA – tähendab, et valmistoodete ega nende koostisosade ohutust ei saa hinnata loomkatsetega. Teisisõnu ei ole meie tooteid ega ühtegi nende koostisosadest katsetatud loomadel.

#6 KESKKONNASÕBRALIK – kaubamärk, mille pakendid on toodetud taaskasutatud materjalidest ja on taaskasutatavad. Eleven Australia kaubamärgi näol on tegemist jätkusuutliku kaubamärgiga, eesmärgiga vähendada looduslikku jalajälge. Isegi meie lakkides ja spreides kasutatav gaas on keskkonnasõbralik, tekitamata osooniauke.

#7 VÄRSKE LÄHENEMINE – tooted toovad endas värskust, killukest Austraalia päikest ja meeliülendavaid lõhnu. Meie tooted ja elustiil sobivad ideaalselt kõigile hingelt noortele!

#8 STYLE FOR LIFE – on heategevuslik liikumine koostöös HAGAR’ga, mille eesmärk on aidata tööturule tagasi vägivalla alla kannatavaid naisi ja lapsi.

#9 KOOLITUSED – toome kõigi huvilisteni professionaalsel tasemel koolitusi alates trendikatest soengukoolitustest, lõpetades trendilõikuste ja värviakadeemiani. Samuti leiab meie kodulehelt iga toodet tutvustava kasutusvideo.

#10 JUUKSEVÄRVID on ammoniaagi-, parabeeni-, sulfaadi-, PPT-, gluteeni- ja julmusevabad. Sisaldavad kuni 94% looduslikke koostisaineid.

#11 MIRACLE HAIR TREATMENT – on tõeline KANGELANE juuksehoolduses- juustesse jäetab juuksehooldus, mis sobib kõigile juuksetüüpidele ja kingib endas 11 kasutegurit sinu juustele. Meie imeline juuksehooldus on vallutanud miljonite inimeste südameid üle maailma.

Leia endale lähim ELEVEN Australia salong & edasimüüja SIIT