Far North – uus Eleven Australia kampaania!

Tulge meiega kaasa teekonnale kaugele, kaugele… KAUGESSE PÕHJA-AUSTRAALIASSE!

Soojad, sumedad ööd ja avarad rannad… troopiline õndsus. Veidi aega tagasi ELEVEN Austraalia meeskond reisis ikoonilisesse Põhja-Austraaliasse, et luua meie uus kampaania FAR NORTH.

Jäädes autentseks ELEVEN Austraalia imidžile, kombineeriti julge värvikirevus pehme ja õrna valgusega. Kontrastide võlu looduse keskel peegelduvad tõeliselt kaunis tulemuses.

Lihtsate, taaslootavate look’ide fotoseeria on inspireeritud vabadusest, ja lihtsatest tekstuuridest, mida iseloomustab Austraalia troopiline maastik.

„Ma tahan, et inimesed tunneksid selle kampaania juures rikkalikust sellest, mis neid ümbritseb. Ühenduse tunne ja taasühenduse elemendid – olgu selleks vesi, mäed või taimed – käegakatsutavad asjad, mida puudutades mõtleme elule“, – ütleb ELEVEN Australia kaaslooja ja fotograaf Andrew O’Toole.

“Ma tahtsin, et juuksed näeksid välja nii, nagu oleksid need viimistletud keskkonna poolt, mis meid ümbritseb, et need poleks eriliselt silutud või ülemäära sätitud. Meie asukoha ilu seisnes selles, kui ebakorrapärased olid tekstuurid, ja ma tõesti soovisin, et see peegelduks ka meie poolt loodud fotoseerias. Kasutasin palju Miracle Hair Treatment’i, meresoola tekstuurispreid ja Dry Finish Wax Spray juuste loomuliku liikumise võimendamiseks ja defineerimiseks,“ ütleb ELEVEN Australia loovjuht ja juuksur Joey Scandizzo.


Tutvu kampaania videoga:

JUUKSED – Joey Scandizzo
FOTOGRAAF – Andrew O’Toole
JUMESTUS – Kylie O’Toole
STILIST – Stuart Walford